חופשה בסרי לנקה

טל. בישראל: 1-700-700-782

טל. בסרי לנקה: 94-114322033+

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

תוכן ההודעה

חופשה בסרי לנקה יכולה להיות חוויה עוצרת נשימה, יש כאלה הנוטים להגיד כי חופשה בסרי לנקה דומה מאוד לחופשה בהודו או בתאילנד – אומנם גם סרי לנקה נמצאת במזרח הגלובוס אך יש הבדל עצום בין נופש בסרי לנקה לבין נופש בשאר מדינות המזרח. אם בעבר מדינות כמו טורקיה או תאילנד היו היעד המועדף על ישראלים כיעד "בטן גב" היום נופש בסרי לנקה בהחלט יכול לתפוס את התואר הזה – החופשה בסרי לנקה היא מושלמת ומביאה לכם את כל מה שתקבלו בשאר מדינות המזרח, רצועות חוף ענקיות וחופיים בתוליים אך עם תוספת ייחודית של היסטוריה מרהיבה שלא תשאיר לאף אחד מקום לספק לגבי כדאיות של חופשה בסרי לנקה.
אז מה האטראקציות שתוכלו למצוא בסרי לנקה? ראשית כל חופשה בסרי לנקה מציעה לכם הרבה מאוד היסטוריה! כמעט לכל עיר שתגיעו אליה תוכלו למצוא מבנים ומקומות היסטוריים בעלי חשיבות לדת הבודהיסטית. בין היתר במהלך נופש בסרי לנקה תוכלו לסייר במקדש השן שנמצא בעיר קנדי שהוא אחד מהמקומות החשובים ביותר לדת הבודהיסטית, וגם במערות נזירים עתיקות המתהדרות בציורי קיר ענקיים שבוצעו על ידי נזירים בודהיסטים לפני אלפי שנים. בהחלט חוויה מדהימה שתכניס לכם לא מעט דברים חדשים לראש, זהו ללא ספק יתרון הקיים רק כאשר אתם מחליטים על חופשה בסרי לנקה ולא על יעד אחר.
אם אוהבים צלילות או ספורט אתגרי? נופש בסרי לנקה זה גן עדן עבורכם! החופים המדהימים של סרי לנקה מציעים לתיירים ולגולשים המקצועיים המגיעים אליה מידיי שנה אפשרויות חסרות תקדים. בין שלל האטראקציות אותן תוכלו למצוא ישנן ראפטינג במקומות שונים ברחבי המדינה, גלישת גלים מקצועית וחובבנית עם מדריך מוסמך באוקיינוס ההודי המציע גלים מדהימים כמעט בכל ימות השנה. ואם לא די בכך, תוכלו למצוא גם מועדוני צלילה המציעים לכם אפשרויות של צלילה עם בלוני חמצן או עם שנורקלים. אתם יכולים להיות בטוחים שיש לכם הרבה מה לראות כאשר תצללו בחופיה המדהימים של סרי לנקה.
חופשה בסרי לנקה לא תוכל להיות שלמה בלי ביקור בענפי הייצוא הגדולים ביותר של סרי לנקה – חוות התבלינים וחוות התה שהם ללא ספק מקום בו תוכלו לקבל הצצה חסרת תקדים לחייהם של המקומיים ולאופן העבודה האינטנסיבית שלהם. לסיום, בשביל להרגיש שעשיתם כמעט הכול במהלך נופש בסרי לנקה תצטרכו ללכת לראות את החיות המדהימות הקיימות רק בסרי לנקה – בית היתומים לפילים בפנוואלה ושמורות הטבע הרבות בניהן קיימת גם השמורה הלאומית יאלה הן ללא ספק האופציות האולטימטיביות בהן תוכלו להתרשם מהחיות המקומיות ולהרגיש את ההווי האמיתי של האי המדהים הזה.

 

Maldives_1000_124_Good_01