מי אנחנו

חברת "אלפנט טורס"חברת “אלפנט טורס” מתמחה בתכנון והרכבת טיולים לסרי לנקה. החברה פועלת כבר קרוב ל-10 שנים, ומורכבת מישראלים אשר מתגוררים בסרי לנקה ומכירים אותה בצורה הטובה ביותר. היתרון שלנו על פני שאר המתחרים בתחום זה שאצלנו תוכלו לקבל את הטיול המושלם עבורכם, אנו מאמינים כי לא כל אחד מתחבר לכל האלמנטים שסרי לנקה מציעה למטיילים, ולכן אנו אשר מכירים כל פינה בסרי לנקה נוכל לכוון אתכם ולתכנן לכם את הטיול המושלם בהתאם לדרישות ולשאיפות שלכם.

חברת “אלפנט טורס” מספקת לכם מטייל שירות אישי ומקצועי, אנו מאמינים שההצלחה שלנו נובעת אך ורק מהיחס שלנו והאופן שבו אנו מטפלים בקהל לקוחותינו שרק הולך וגדל מידיי יום ביומו. אנו מתהדרים במאות פידבקים וביקורות חיוביות ממטיילים אשר בחרו בנו כחברה שאיתה הם יבצעו טיול לסרי לנקה – והם ללא ספק חזרו עם חיוך גדול על הפנים ועם אין ספור חוויות מטיול בלתי נשכח.

אז למה אתם מחכים? בואו אלינו על מנת שנוכל לתכנן ביחד אתכם את הטיול הבא שלכם לסרי לנקה! רק בסרי לקנה תוכלו למצוא את כל המרכיבים לטיול מושלם: פעילויות אקסטרים עוצרות נשימה, מקומות עם היסטוריה עתיקה שישאירו בכם חותם לאורך זמן, חיות ייחודיות ומדהימות ומה לא! אז אל תפספסו את אחת מהחוויות המדהימות שאנו מציעים לכם ביחד עם המדריכים המקצועיים שלנו!

נפגש בסרילנקה!

חברת "אלפנט טורס" - רישיון

חברת "אלפנט טורס" המשרדים בקולומבו

תפריט נגישות

Call Now Button