מלונות בסרי לנקה

טל. למתקשרים מישראל:
0545232560

טל. למתקשרים מחו"ל:
00972545232560

  שם

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  תוכן ההודעה

  למי שלא אוהב נסיעות ארוכות, או לפרוק ולארוז את המזוודות שוב ושוב תוך כדי החופשה. למי שאוהב ליהנות בחוף הים והבריכה, או בנוף מטעי התה והג’ונגלים של סרי לנקה – לכל אלה מציעה “אלפנט טורס” דרך נוספת לטיול ברחבי האי הקסום סרי לנקה. חופשה שבמרכזה מלונות בסרי לנקה מקסימים ופזורים כאן.
  ניתן לבחור מלונות בסרי לנקה שעל החופים המרהיבים, עם אפשרות יציאה לגיחות יום לשמורת טבע, ספארי נהר, או סיורי עיר וקניות בקולומבו הבירה.
  חלק של מלונות בסרילנקה ממוקמים בלב אזור התה של סרילנקה, שם מוצעות למטייל אפשרויות מגוונות של מסלולי הליכה קצרים, טיולי אופניים, או סיורי צפרות וסוסים באקלים האידיאלי השורר כאן כל השנה.
  אם תעדיפו ללון בלב השמורות המפורסמות של סרי לנקה – תוכלו לבחור מלונות בסרי לנקה המקסימים בנוף יער הגשם של סינהרגה, או בנוף סוואנת הג’ונגל והים בייאלה. פה אין צורך לחפש את החיות – הן תגענה אליכם. תמיד תוכלו לגוון בטיול ספארי ג’יפים, או בטרק רגלי, ולשוב למלון למנוחה.
  עבור שוחרי התרבויות העתיקות בחרנו מלונות בלב המשולש התרבותי, שם תוכלו ליהנות מהבירות העתיקות של סרילנקה המסתתרות בלב הג’ונגל וגם משמורות הטבע בסיגיריה.
  ברוב בתי מלון בסרי לנקה יש ספא מפנק, עם אפשרות לטיפולי אירוודה ומסאג’ים שונים.
  כל שנותר הוא לבחור מלון בסרי לנקה מתאים לכם. צרו קשר – והטיול שלכם לסרי לנקה כבר בדרך למייל שלכם.

  תפריט נגישות

  Call Now Button