נופש בסרי לנקה בוילת יוקרה

נופש בסרי לנקה בוילת יוקרה

פויה וילה – Poya Villa הוא מלון-ווילה הנבנה בשנת 2010 וניצב ממש על החוף. הווילה מתאימה למי שמחפש נופש בסרי לנקה עבור קבוצה של עד 10 אנשים. הווילה מציעה את אחד הנופים היפים ביותר בחופים הדרום מערביים של סרי לנקה. הווילה כוללת 2 סוויטות ממוזגות עם חדר שינה מרווח, מרפסת עם נוף לים וחדר אמבטיה מאובזר, 2 חדרי שינה נוספים ממוזגים עם יציאה החוצה, בחדרי הילדים מיטות בודדות ודלת המחברת את החדר עם השטחים המשותפים. אין ספק שמדובר על נופש בסרי לנקה בתנאים מיוחדים שאפילו מלונות יוקרה לא יכולים להציע.

הוילה מתוחזקת ומופעלת ע”י צוות מקומי מנוסה ואדיב

צוות תחזוקה ובישול, מנהל דובר אנגלית, כספת, מזוג אויר ומאווררי תקרה, WIFI, טלויזיה בלווין,מערכת סטריאו, DVD , CD וחבור USB, מטבח מאובזר, מתקן ברביקיו, גלשני בוגי, מגרש חניה.
וילה מדהימה עבור נופש בסרי לנקה מיוחד – וילה ההיושבת בנוף מרגש על קו החוף, מטרים בודדים מהים בדרום מערב סרילנקה. הוילה – Poya Villa בנוסף ליופיה מאובזרת בריהוט עץ מרשים, עם ארבעה חדרי שינה ממוזגים, שלכל אחד חדר אמבטיה צמוד. לוילה אזורי מחיה מרווחים וחצר מיוחדת ונעימה.
מזג האוויר בעונת השיא: מאוקטובר עד אפריל, בעת שגשום וקר בישראל, אתם מוזמנים לחויה של חייכם באי עם מזג האוויר הטרופי, משופע באוכל אקזוטי, עצי קוקוס ולהתפנק בוילה הייחודית Poya Villa.
2 סויטות גדולות ומרווחות, מעוצבות ונעימות, צופות ישירות אל חוף הים. ונוסף עוד שני חדרי שינה נוספים לילדים עם מיטות על קומותיים. אזור המטבח מרווח, המטבח מציוד היטב.

מחירי נופש בסרי לנקה בוילת יוקרה

המחירים נקבעים לפי העונות ולפי התביקוש. ניתן לשכור את הוילה על בסיס כל המתחם או שכירות לפי חדרים. בעונות מסויימות מתקימים מבצעי מחירים מיוחדים. התכולה המקסימלית 10 אנשים.

המחיר לכל המתחם נע בין 500-700 דולר אמריקאי ללילה.
פויה וילה נמצאת ק”מ אחד צפונה מהעיירה אהנגמה- Ahangama, בסרילנקה בחוף הדרומי מערבי של האי.

קוד הטיול: 03f

villa poya 01

villa poya 02

villa poya 03

villa poya 04