מפת סרי לנקה

מפת סרי לנקה

סרי לנקה הי אי קטן הנמצא באזור האוקיינוס ההודי, מפת סרי לנקה תוכלו למצוא באתר של גוגל המציע לכם לראות את המדינה ואת הפריסה של הערים בה – אפשרות נוחה מאוד לתכנן דרכה את הטיול שלכם לאי, אך אין אפשרות של STREET VIEW חסרון שיכול להיות משמעותי עבור חלקכם.

מפת סרי לנקה קובעת כי המדינה הקטנה הזאת מתגוררים קרוב ל-20 מילון תושבים נתון מרשים במיוחד שהופך אותה להיות מדינה משמעותית מאוד באזור שלה. אורכה של סרי לנקה בהתבסס על מפת סרי לנקה הינו 350 ק”מ והרוחב שלה בחישוב כולל עומד על כ- 180 ק”מ  בלבד!

הדת הבודהיסטית היא הדת השולטת במדינה, אומנם על פי מפת סרי לנקה לא ניתן לראות זאת אך קרוב ל-70% מהאוכלוסייה במדינה הם בודהיסטים – אך כל מי שביקר לפחות פעם אחת בסרי לנקה לא מופתע מהנתון הזה שכן הדת הבודהיסטית היא הדת השולטת והדומיננטית ביותר במדינה הזאת.

בעבר מפת סרי לנקה הייתה מראה לכם כי סרי לנקה ברובה כוסתה על ידי יערות גשם, כיום יערות הגשם הצטמצמו לאזורים מסוים ורוב המדינה מאוכלסת על ידי תושבי המדינה. אך מידיי פעם במהלך סיורים באזורים שונים תוכלו להבחין באזורים לא קטנים המכוסים על ידי יערות גדולים, זכר תיעודי למה שהיה בעבר רוב שטח האי.