דייג בקלאמטיה

דייג בקלאמטיה

דייג הוא ענף מהנה ומעניין בגלל שהוא מתקיים במים ולרוב כלול בשיט קצר בים או באגם אך ההבדל בין דיג רגיל לבין סיור הדיג המפורסם בקלאמטיה בלוגונות הקסומות או בחופי הים המרהיבים במקום הוא שמים וארץ.
הסיבה לכך היא היופי הטבעי של הטבע הסורר בסביבה הקסומה.
הנוף המרהיב בשילוב גלי הים המתנפצים ומעליהם עפות ציפורים אקזוטיות ונדירות אל מול דיג מרגיע הוא פשוט חוויה עוצרת נשימה.
האווירה הפסטוראלית בלגונה או בים היא פשוט בריאה לנפש מבחינת השקט והיופי הטבעי באזור ולכן תיירים פוקדים את ענף הדיג בקלאמטיה כחלק בלתי נפרד מהסיור בכפר ומסביבו.
סיור זה מומלץ במיוחד לכל אלו אשר נמצאים ביום יום שלהם סגורים בתוך מכונית או כל כלי רכב אחר על מנת להגיע ממקום למקום, הדבר נותן לכם התיירים אפשרות להיחשף אל הטבע בצורה שונה על ידי שיט רגוע עם קאנו על לגונות קלאמטיה.
חוקרי עופות זיהו למעלה מ-180 ציפורים זרים, עונתיים, הפוקדים וחגים מעל הלגונות כך שאתם התיירים יכולים להנות גם משיט וגם מצפרות תוך כדי. תוכלו לפגוש במהלך סיור הדיג חיות נוספות כמו יונקים קטנים החיים סביב הלגונות ואפילו זוחלים מסוימים כמו תנינים עלולים להגיח על פני המים ולומר לכם שלום עם זאת אל נא פחד הספנים המשיטים את הסירה מכירים פולשים מסוג זה ויודעים כיצד להתמודד עם בעיות כאלו.
הלגונות מעוטרות בהמון סוגי צמחי מים כמו חבצלות מים, מכוניות לוטוס ויקינתונים לכל אורך מסלולי הלגונות וזהו מחזה נדיר, צבעוני ואסור לפספס אותו. אם ניתן לסכם את סיור הדיג במס’ מילים זה יהיה חוויה בלתי נשכחת! אל תפספסו את סיור הדיג בקלאמטיה זוהי חוויה ייחודית ומרהיבה שתשאו עימכם המון שנים.