ירח דבש בסרי לנקה ומלדיביים – תום ואלון

טיול סרי לנקה ומלדיביים - תום ואלון

לגילה, שמוליק ו-Elephant tours,
אז אחרי שהתעשתנו קצת מהירח דבש המדהים שהיה לנו, רצינו להגיד המון תודה!
אחרי שהחלטנו על ירח דבש בסרי לנקה והמלדיביים אנחנו התלבטנו האם כדאי להתמודד עם תכנון הטיול בעצמנו או שעדיף להיעזר בסוכנות טיולים ולמזלנו הרב החלטנו “להתפנק” ולתת למישהו שמכיר את האזור לעזור לנו במשימה.
גילה ליוותה אותנו לכל אורך הדרך, הציעה מסלול ראשוני לפי כמות הזמן שרצינו וערכה התאמות לפי בקשותינו, כשלא רק שתמיד הייתה זמינה, אדיבה ומקצועית לכל אורך הדרך, גם ידעה לשלב ולהכווין אותנו מהידע והניסיון הרב שלה.
כל המלונות שהומלצו לנו היו מעולים והרווחנו טיול ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שחשבנו שנזכה לו במדינה שעדיין מאוד קשה לקבל מידע אמין עליה דרך חיפושים באתרי המלונות השונים.
יותר מכך כאשר חשבנו לסגור עם מלון שטרם היה להם ניסיון עמו, שמוליק הלך לבדוק אותו בעצמו כדי לוודא שהוא שומר על הסטנדרטים שלהם.
גם לגבי המלון במלדיביים (מה שמכריע איך תראה כלל החוויה שלך באיים) אנחנו לא יודעים איך לא רק שלא התייאשו מהתלבטויות שלנו בנושא אלא השיגו לנו מחיר הרבה יותר נמוך מכל מה שראינו…
אנחנו לא יכולים לתאר כמה הטיול בסרי לנקה משתפר כשבמקום להתחיל להבין בכל מקום איך להגיע ליעד הבא ולהסתבך עם התחבורה הקודמת והמחירים שלה, מחכה לך נהג צמוד (שהוא גם מדריך טיולים) עם אוטו ממוזג שיודע בדיוק לאן לנסוע, כמה זמן לוקחת כל אטרקציה ואיפה כדאי לעצור על הדרך גם אם זה לא בתכנית המקורית.
לגבי הנהג, כל מי ששואלים אותו לגבי סרי לנקה יודע שיותר חשוב מהכל זה הנהג שמלווה אותך.
רואן, (הנהג/מדריך) היה מדהים! באמת שאין מספיק מחמאות לבן אדם הזה! מעבר לזה שהוא מקצוען שתמיד הגיע בזמן, ליווה אותנו וידע לתת לנו את המרחק כשצריך הוא היה כ”כ הרבה מעבר לנהג.. הוא קישט את הרכב בבלונים מיוזמתו ועזר המון עם ההכנות במלון כשחגגנו יום הולדת לתום, אירח אותנו בבית שלו לארוחת צהריים ואפילו עשה לנו עצירת הפתעה בנקודה יפה סתם לאכול אננס כי הוא ידע שאנחנו מאוד אוהבים.. באמת לא יכולים לדמיין איך הטיול הזה היה נראה בלעדיו!!
לסיכום, אחרי בערך 3 שבועות בסרי לנקה ועוד שבוע במלדיביים אנחנו ממליצים בחום לתכנן את הטיול ביחד עם אלפנט טורס, אין תחליף למישהו שמכיר ושיש לו ניסיון בשטח, זה באמת מה שעושה את ההבדל בין טיול טוב למעולה ונותן לך כתובת לפנות אליה עם כל בעיה/התלבטות שיש לך לפני או במהלך הטיול..
אז שוב, מלא תודה !!!
תום ואלון פרולינגר 
אפריל 2018