תודה על הטיול הנהדר – משפחת אלבג

תודה על הטיול הנהדר - משפחת אלבג

גילה שלום,
אומנם חזרנו כבר לפני שבועיים אך לוקח זמן לעכל ולהתרגל עד שיושבים לסיכומים, האלבום כבר מוכן ומחכים לו מהדפוס ורק נותר עוד להגיד ולכתוב לך תודה.

תודה על הטיול הנהדר שהיה לנו, אין ספק הדרך הטובה ביותר לטיול בעולם. מקום מקסים, מסלול מאורגן מובנה ומגוון, מלונות טובים ומדריך שהוא גם הנהג שלוקח אותך לכל מקום ומסביר את המעבר לנראה, לא צריך לדאוג ל”איך מגיעים” ו”איפה נחנה את הרכב”. כל היתרונות של טיול מאורגן עם כל היתרונות של טיול משפחתי. חוויה משפחתית מדהימה.

אומנם אינני מכירה אותך אישית אך מקולך בטלפון הבנתי שיש על מי לסמוך ואכן כל פרט ופרט היה מאורגן מהפרטים הקטנים כמו טלפון ומתאם חשמל, כובעים וקבלת פנים בשדה התעופה (אפילו מטריות היו באוטו של קארו במידה ונזדקק) ועד לבניית המסלול, בחירת המלונות (חוץ מהמלון בנוריאליה ששווה לבדוק אפשרויות נוספות, אך גם הוא היה מעיין חוויה אחרת) וכמובן בחירת המדריך – נהג.

רצינו לציין את קארו, המדריך – נהג שלנו שהיה מקסים. נעים, מסביר פנים, קרוב שצריך ושומר מרחק שצריך, הסביר וענה על כל מה שצריך ומה ששאלנו, היה נכון לכל בקשה, דאג שנטעם מכל סוגי הפירות האפשריים (ויש הרבה) עצר בכל מקום שרצינו (כמו ביקור בבית ספר, חתונות שראינו בדרך וכו’…) ונתן לנו לחוות את סרילנקה כמו שצריך.

תודה רבה, נמליץ בחום לכל מי שיתכנן על נסיעה לסרילנקה.