סרי לנקה עם ילדים

סרי לנקה עם ילדים

סרי לנקה עם ילדים זאת בהחלט אופציה שכדאי לכם לקחת בחשבון, אומנם נדמה בהתחלה כי טיול לסרי לנקה אינו מתאים לילדים אלא רק למבוגרים הנמצאים לאחר השירות הצבאי או לכאלה המחפשים יעד מושלם לירח דבש – אך זוהי טעות גמורה, ושווה לכם בהחלט לחשוב על סרי לנקה כמקום המושלם לחופשה הקרובה שלכם עם הילדים שלכם (לא משנה באיזה גיל הם נמצאים). אז מה טיול משפחות לסרי לנקה יכול להציע לכם? ראשית לא מן הנמנע כי תצטרכו לפספס או לוותר על מספר מקומות שלא יעניינו כל כך את ילדכם, אך מרבית המקומות מתאימים הן למבוגרים והן לילדים כאחד!

אטרקציות לילדים בסרי לנקה

אחד מהמקומות שהכי שווה לקחת אליהם ילדים בארץ זה הספארי! אז מה דעתכם לקחת את ילדכם למספר רב של שמורות טבע וספארי הפזורים ברחבי סרי לנקה ומציעים לכם אטראקציה מעניינת אשר תספק גם אתכם וגם את הילדים שלכם. סרי לנקה עם ילדים זה לא טיול שאתם צריכים לתכנן הרבה זמן מראש על מנת להתאים אותו לאופי הזה של הטיול, תוכלו לקחת את ילדכם לפארק הלאומי של סרי לנקה – יאלה – Yala אשר נמצא בדרום מזרח האי.
הפארק מציע צמחיות רבות ומגוונות, חיות בר מרתקות אשר חיות בסביבתן הטבעית ואין עוד ספור של נופים מרהיבים אשר תוכלו לראות רק בסרי לנקה ביחד עם ילדכם.
למשפחות עם ילדים אשר מחפשות נופש אתגרי, תוכלו למצוא מספר רב של אופציות – בין היתר תמצאו אפשרות לעשות צלילות עם שנורקלים או בלוני חמצן, גלישת גלים בחופיה המדהימים של סרי לנקה ועוד אין ספור של אטראקציות שרק כי טיול לסרי לנקה יכול להציע לכם. אתם בטח שואלים את עצמכם אילו חופשים מומלצים לביקור ביחד עם ילדים?
האופציות שלכם הן רבות ומגוונות כאשר מדובר על נופש של סרי לנקה למשפחות – אנו יכולים להמליץ לכם על “פיג’ן איילנד – Pigeon Island המציע מגוון רחב של אטראקציות ספורטיביות, ובנוסף על החוף המדהים של אונווטונה שיכול לתת לכם פסק זמן מושלם מכל הריצות עם הילדים.

סרי לנקה עם ילדים זה גם אפשרות לגיבוש משפחה

טיול לסרי לנקה עם ילדים יכול להיות הזדמנות טובה לגיבוש משפחתי. אם הילדים שלכם מעדיפים דווקא תרבות ונושאים הקשורים להיסטוריה של סרי לנקה, לא חסרים לכם מקומות לקחת אותם אליהם! סרי לנקה עם ילדים זה בדרך כלל טיול שלא כולל יותר מידיי מקומות הקשורים לתרבות של סרי לנקה, אך אם ברצונכם לשלב מקומות כאלה שיכולים להתאים לילדים – ברשימה תוכלו למצוא בין היתר את העיר קנדי הנמצאת במרכז האי ובה מתקיים מידיי שנה “פסטיבל השן” במהלך התהלוכה תוכלו לראות תחפושות עוצרות נשימה ופסלים מרהיבים אשר נוצרו במיוחד עבור האירוע! הפסטיבל מתרחש בין חודש יולי לחודש אוגוסט – ולכן שווה לכם לברר אם הוא מתקיים בתאריכים שלכם זה בהחלט מתאים לאופציה של טיול משפחות לסרי לנקה.
אז אם צריך לסכם, טיול לסרי לנקה עם ילדים זאת בהחלט חוויה שאסור לכם לפספס! מצד אחד אתם יכולים להקנות לילדים שלכם ערכים ותבונות הקיימות רק במהלך טיול למדינה עם כל כך הרבה מסורת. ומנגד סרי לנקה למשפחות יכול לחבר בין כל המשפחה ביחד ולגרום לכך שכולם יצברו חוויות זה לצד זה! סרי לנקה עם ילדים הוא טיול שאסור לכם להימנע ממנו, בתוך האי תוכלו למצוא אין ספור של אטראקציות עבור ילדים ומבוגרים כאחד כך שלא תצטרכו לחפש יותר מידיי או לקטת רגליים עד אשר תגיעו למבוקשכם – בכל עיר יש מה לעשות ודברים מיוחדים לראות עם הילדים.

קוד הטיול: 3003d