טיול סובב סרי לנקה

טיול סובב סרי לנקה

טיול בסרי לנקה אשר כולל כל היעדים התיירותיים במפורסמים מסביב לאי המיוחד זה. שבע ימים מיוחדים של סרי לנקה טיול בהם נספיק לסייר בכל האטרקציות העיקריות. ימים מלאים בפעילות מגוונת בדברים שרק סרי לנקה יכולה להציע.

יום 1: ברוכים הבאים לגן העדן – סרילנקה

את הסיפתח שלנו בסרי לנקה נעשה באחד מהמקומות האוהבים ביותר על התיירים, בית היתומים לפילים שבפינאוולה. במהלך הסיור תוכלו לפגוש את הפילים כמעט פנים מול פנים. לאחר מכן ניסע אל דמבולה, בה נמצא מתחם מערות הנזירים הבודהיסטים. את המערות מהדרים ציורי קיר עתיקים המערות הללו נחשבות לאחד מהמרכזים הבודהיסטים החשובים ביותר בעולם.

יום 2: סיור בפגודות וביקור בארמון המלך

ביום השני ניסע לכיוון אנורדפורה, שהיא הבירה הראשונה של הסינגלים ואליה הגיעו לראשונה הבודהיסטים וממנה הנחילו את הדת לכל תושבי סרי לנקה. זהו מקום חובה במהלך טיול לסרי לנקה, במהלך היום נבקר בארמונו המרהיב של המלך – אטראקציה מעניינת ויפה במיוחד. בנוסף נבקר בעץ ה”בו”, שמתחתיו על פי המסורת הבודהיסטית הגיע בודהה להארה. ענפי העץ הם סמל בדת הבודהיסטית.

יום 3: חווית טבע וביקור בספארי

את הבוקר נפתח בנסיעה לספארי הנמצא בשמורת מינרייה, מדובר בספארי אשר משתרע על גבי 8889 הקטר. במהלך הסיור בספארי תוכלו לפגוש עדרי פילם המכונים גם בתור פילי בר, חיות מעניינות וייחודית לאזור הזה, קופים ו-78 סוגים של פרפרים. לאחר שנסיים את ביקורנו בספארי, ניסע לפולונרואה בה נערוך ביקור בארמון המלך, בבתי המרחץ ובמאגרי המים העתיקים שיש הטוענים כי הם קיימים קרוב ל-2000 שנה ולמי שעדיין מעוניין – הם עדיין נמצאים בשימוש. מדובר בשרידים המיוחדים ביותר של התרבות הבודהיסטית שקרובה להיעלם מהעולם.

יום 4: חוות תבלינים, מקדש השן וגנים בוטניים

היום הרביעי יהיה היום העמוס ביותר שלנו במהלך הטיול. את הבוקר נתחיל בסיור בחוות התבלינים בה תוכלו להתרשם מהדרך שבה המקומיים מכינים את התבלינים שלהם, מדובר באחד מענפי הייצוא המשמעותיים ביותר של סרי לנקה. נופש סרי לנקה לא יהיה מושלם ללא ביקור במקדש השן שנמצא בקנדי, מדובר בעוד שריד מדהים ומיוחד של הדת הבודהיסטית – לדעת רבים זהו האתר בעל החשיבות הגדולה ביותר לעם הסרי לנקי. לסיום לא נוותר על הגנים הבוטניים של פרדניה בהם תוכלו לראות צמחייה וחיות הנמצאות רק בגנים הבוטניים הללו – חוויה ייחודית ומרתקת במיוחד.

יום 5: ספארי הנמרים, ומבצרו של תרשיש

היום החמישי יתחיל רק לאחר ארוחת הבוקר כמובן, חופשה בסרי לנקה משתנה כל רגע מקצה לקצה. והפעם ניסע אל ספארי הנמרים אשר נמצא בשמורת יאלה. המקום הוא ללא ספק אחד מהמקומות האידיאליים בעולם לצפות בו בנמרים, בעזרתו של מדריך מקומי נצפה בנמרים ובחיות בר אחרות – הסאוונה המיוחד הזאת ללא ספק יכולה לבלבל אתכם ולהזכיר לכם את הג’ונגלים של אפריקה לרגע. לאחר הצפייה בנמרים ניסע אל העיירה המרוקאית הקדומה תרשיש – בתרשיש הקדומה נבקר במבצר ובמגדלור.

יום 6: יום חופש ופינוק

לאחר חמישה ימים אינטנסיביים של טיול, אנו מאפשרים לכם לקחת יום חופש וליהנות מהפינוקים שסרי לנקה מציעה לאורחיה. מדובר ביום שבו תוכלו להקדיש קצת זמן לעצמכם ולבני המשפחה או החברים שבאו איתכם לטיול.

יום 7: שיט בלגונת המנגרובים ויום כיף בקולמבו

לאחר שצברתם כוחות ביום החופשי, את היום השביעי נפתח בנסיעה ללגונות המנגרובים. במהלך השיט בלגונות תוכלו לצפות במקומיים המבצעים דייג כחלק משגרת יומם, וכמובן שוב לחוות את סרילנקה האמיתית. לאחר מכן נחזור למלון מוקדם מהרגיל על מנת שתוכלו לצאת לקניות בעיר קולומבו ולמעוניינים גם תינתן האפשרות לצאת למועדונים המדליקים הנמצאים בעיר.

יום 8: להתראות סרי לנקה

לאחר ארוחת הבוקר האחרונה שלנו לסרי לנקה, ניפרד מאחת מהמדינות המיוחדות בעולם.

קוד הטיול: 22a