סרי לנקה טיול שמורות הטבע וספארי

סרי לנקה טיול שמורות הטבע וספארי

סרי לנקה היא גן עדן אמיתית לכל חובבי הטבע והשמורות, כמעט כל טיול לסרי לנקה מציעה בצורה כזאת או אחרת מפגש ייחודי ומרתק עם חיות ושמורות טבע ייחודיות המזוהות רק עם האזור הזה. אנו גם מציעים לכם טיול לסרי לנקה ייחודי הכולל בתוכו מפגש ייחודי עם כל אוצרות הטבע המדהימים שרק טיולים לסרילנקה יכולים להציע.

יום 1: בית היתומים לפילים וביקור בספארי

את הטיול שלנו נפתח בנסיעה לעיר פינאוולה בה נמצא אחד מהמקומות המעניינים והמרתקים ביותר בסרי לנקה – “בית היתומים לפילים”. ללא ספק כל מי שלא פגש פילים בעבר, ישמח מאוד להגיע למקום אשר משמש כבית מכסה לפילים צעירים ובוגרים – במהלך הסיור נוכל להאכיל את הפילונים הקטנים ונלווה את כל העדרים לרחצה בנהר המקומי. מיד לאחר מכן ניסע נסיעה דיי ארוכה אל שמורת מינרייה שזה בעצם ספארי ענק בו תוכלו לראות חיות שעד כה ראיתם רק בטלוויזיה – נשכיר ג’יפ וניסע אל תוך מרחבי השמורה ונבחין בחיות הנמצאות בשמורה עצמה.

יום 2: שמורות יאלה ומישורי הורטון

את היום השני נבלה בנסיעה לכיוון האזור הדרומי של סרילנקה באזור זה נמצאים שתי מוקדי תיירות מעניינים במיוחד – שמורות יאלה ומישורי הורטון. המקום הראשון שבו נבקר יהיה שמורת יאלה שבדומה לשמורה בה ביקרנו אתמול מציעה לנו לראות פילים, נמרים, חיות בר והיד עוד נטויה! לאחר סיור קצר בשמורה, נמצא אל מישורי הורטון המנשאים לגובה של כ-2000 מטר והם מציעים לנו הצצה חסרת תקדים אל יערות עתיקים שיגמרו לכם לחשוב שאתם נמצאים בתוך אגדה.

יום 3: גנים בוטניים וחוות התבלינים

טיול לסרי לנקה לא יהיה שלם ללא טיול בגנים הבוטניים המדהימים של סרי לנקה, כל חובבי הטבע בהחלט יאהבו את המקום הזה – מדובר בגנים בוטניים גדולים במיוחד המכילים צמחייה ייחודית ואם יהיה לנו קצת מזל נוכל להבחין גם בחיות משונות ומוזרות החיות בתוך הגנים הבוטניים הללו. לאחר מכן ניסע אל חוות התבלינים, זוהי הצצה ייחודית אל חייהם של המקומיים בסרי לנקה ואל עבודת הכפיים הקשה אשר מעסיקה אותם מבוקר ועד ערב.

יום 4: שמורות מינאראיה וסינהרגה

את היום הרביעי שלנו נקדיש בביקור בשמורת מינאראיה, שהיא ביתם של יותר מ-100 פילי בר כאשר בתוך השמורה ניתן למצוא גם קופים ונמרים. שמורהת סינהרגה היא זיכרון ליערות הגשם אשר כיסו בערב את רוב שטחה של סרילנקה והיום הם מכסים רק את האזור הזה. במהלך הסיור ביערות נלך על שביל מסומן ונוכל להתרשם מהגובה המרשים של העצים והייחודיות שלהם באזור זה.

יום 5: נפרדים מסרי לנקה

בבוקר עוד נספיק לעשות סיור מקומי בעיר קנאדי למטרת קניות אחרונות והתרשמות מהעיר עצמה. לקראת שעות אחר הצהריים נגיע אל שדה התעופה ונעלה על טיסה בחזרה לארץ.

קוד הטיול: 27a